close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
Rozhovor na Srdci blogu Můj obchůdek na Fleru

Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!

Roušky

6. dubna 2020 v 15:05 | Helena |  Šití
Poslední dny, týdny nejvíc řešené téma všude kolem nás. Ani mně se jejich šití nevyhlo. Na začátku byl plán ušít pro rodinu, pak se u nás v obci pořádala sbírka a já se aspoň částečně zapojila a ve finále je z toho 133 ušitých roušek.
70 ks jsem věnovala místní sbírce, zbytek byl mezi rodinu, pár kamarádek a známých. Dvakrát jsem posílala i do Anglie sestře, ale dodnes nic nedošlo. :-/
Se střihy jsem moc neexperimentovala. Do sbírky jsem dělala klasické skládané a vše poctivě žehlila, abych se za výsledek nemusela stydět. :-D A nám jsem pak zkusila se záševky, časem je "vyladila" o vykrojení pod očima a jsem nadmíru spokojená.


Až bylo skoro po, dostal se mně do rukou skvělý pomocník - zakladač šikmých proužků. Na 3D ho zdarma tiskla brněnská Industra. Jejich nabídku jsem viděla na facebooku a zkusila si o něj napsat a opravdu za pár dnů byl připraven k vyzvednutí. I tak jsem ho stihla ještě využít a hodit se bude i do budoucna. :-)Jsem ráda, že jsem mohla někomu pomoct a těší mně, že se ve skříni udělalo místo..přece jen jsem si řekla, že chci letos víc látek zpracovávat než kupovat (a fakt jsem letos ještě nic nekoupila). A dvě povlečení obětovala i mamka.A jsem velmi pyšná na naše děti. Elinka hned bez problémů, vybrala si látky a má tak 4 roušky na střídačku. S Oliverkem to bylo těžší, pár dnů to trvalo, ale už i on jde ven s rouškou a říká "mami, dej oušku". Nejvíc radost má, kdy je na ní Mickey Mouse. :-)


Tak hlavně ať to všichni ve zdraví přečkáme. :-)
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Růža Růža | E-mail | Web | 6. dubna 2020 v 16:18 | Reagovat

Helenko, krásná práce a navíc jsi ještě pomohla ostatním. :-) Také jsem využila povlečení, měla jsem bílé polštáře, které jsem moc nepovlékala. Jsou z nich roušky pro mně a pro manžela. I on se do šití zapojil.
Moc se mi líbí ty s obrázky pro děti, ty je alespoň raději nosí.
Opatrujte se. :-)

2 yellow yellow | 6. dubna 2020 v 17:30 | Reagovat

Já jsem také šila s tchyní roušky, celkem jsme jich našily asi 100. Pro rodinu, kamarády, k nám na firmu, kamarádům na firmu a cca 30 pro nemocnici. Také jsem posílala dva balíčky kamarádům do Anglie, ale ani jeden zatím nedorazil a už to budou tři týdny.

3 Finn Walsh Finn Walsh | E-mail | 6. dubna 2020 v 18:18 | Reagovat

We are Ireland based major/Direct providers of Fresh Cut BG, SBLC, POF, MTN, Bonds and CDs and this financial instruments are specifically for lease and sale.We are one of the leading Financial instrument providers with offices all over Europe.
we always deliver on time and precision as Set forth in the agreement. You are at liberty to engage our leased facilities into trade programs, project financing, Credit line enhancement, Corporate Loans (Business Start-up Loans or Business Expansion Loans), Equipment Procurement Loans (Industrial Equipment, Air crafts, Ships, etc.) as well as other financial instruments issued from AAA Rated bank such as HSBC Bank Hong Kong, HSBC Bank London, Deutsche Bank AG Frankfurt, Barclays Bank , Standard Chartered Bank and others on lease at the lowest available rates depending on the face value of the instrument needed, Our Terms and Conditions are reasonable.
DESCRIPTION OF INSTRUMENTS:
1. Instrument: Bank Guarantee (BG)/SBLC (Appendix A)
2. Total Face Value: 10M MIN to 50B MAX USD or Euro
3. Issuing Bank: HSBC, Deutsche Bank Frankfurt, UBS or any Top 25 .
4. Age: One Year, One Day
5. Leasing Price: 4+ 2%
6. Sale Price: 32+2%
7. Delivery by SWIFT .
8. Payment: MT103-23
9. Hard Copy: Bonded Courier within 7 banking days.
If you have need for Corporate loans, International project funding, etc. or if you have a client that requires funding for his project or business, We are also affiliated with lenders who specialize on funding against financial instruments, such as BG, SBLC, POF or MTN, we fund 100% of the face value of the financial instrument.
Inquiries from agents/ brokers/ intermediaries are also welcomed; do get back to us if you are interested in any of our services and for quality service.
Name : Finn Walsh
E-mail : everydayfinancedesignated@gmail.com
Skype id : everydayfinancedesignated@gmail.com

4 duchodkaevka duchodkaevka | Web | 6. dubna 2020 v 19:55 | Reagovat

Helo, jsi neskutečně šikovná. Obdivuji, kde bereš čas na tvoje krásné tvoření. Roušky jsou potřeba, díky za ně. Navíc jsou opravdu moc krásné :-)  :-)  :-)

5 Denisa Š. Denisa Š. | Web | 7. dubna 2020 v 10:45 | Reagovat

jseš ale kanonón, fakt pecka :D tolik jsem jich neušila, ale včera jsem jich taky několik odnesla do lékárny, tam je u nás vybírají :-)

PS: musíme si pomáhat, když to neudělá nikdo jinej :D

6 Vivien Vivien | Web | 7. dubna 2020 v 18:42 | Reagovat

Tak ty jsou moc povedené, zvládla jste jich opravdu hodně, klobouk dolů. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama