close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
Rozhovor na Srdci blogu Můj obchůdek na Fleru

Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!

Květen 2015

Sobotní výlet do ZOO Brno

31. května 2015 v 10:16 | Helena |  Něco o mě a tak různě..
Po nedávné návštěvě ostravské ZOO přišla na řadu ta naše brněnská. Naposledy jsme tam s Martinem byli předloni. Musím ZOO pochválit. Je vidět, že se tam buduje, ale.. I tak si myslím, že by už konečně měl být udělán nový výběh pro lední medvědy, kteří jsou v Brně tak vyhlášeni. I stále ty hnusné klasické malé klece pro opice. Snad se už brzy dočkají nových výběhů...
Až tolik jsme nefotili, ale pár fotek pro vás přece jen mám. :-)Dečka č.32

29. května 2015 v 16:56 | Helena |  Háčkování
Jak jsem slibovala, další dečka je opět z časopisu Sabrina dekorativní háčkování č.54. Je z bílé Sněhurky a je opravdu maličká, její průměr je 17cm.


Raději se teď do větších věcí nepouštím, protože nevím jestli bych je stihla dokončit. :-) Pěkně se vyjímá pod fialkou, kterou mám od Ivanky a už dlouho krásně kvete. I tak ji ale dávám na FLER.
Ještě přidávám dnešní fotku naší Bublinky. Ta byla mooooc zvědavá, co to zrovna fotím. :-)


A na balkoně už rozkvétá první Afrikán. Do budoucího dětského pokojíčku jsme pořídili růžové květináče, tak snad nás miminko nepřekvapí a bude to fakt ta doktory slibovaná holčička. :-)


Krásný začátek víkendu vám všem. :-) Neuvěřitelně to letí. Už jsem měsíc doma.

Dečka č.31

26. května 2015 v 16:47 | Helena |  Háčkování
Další dečka vznikla podle předlohy z časopisu Sabrina dekorativní háčkování č.54. V tomto čísle je spousta předloh, které se mně dost líbí. Pokud to tedy bude možné, v následujících týdnech uvidíte deček z tohoto čísla více. :-)


Je malá, uháčkovala jsem ji během jednoho dne. Zvolila jsem na ni Sněhurku v jemně fialkové barvě, její průměr je 21cm.


Už teď ji najdete u mě na FLERU.

Nedělní výlet do ZOO Ostrava

19. května 2015 v 12:00 | Helena |  Něco o mě a tak různě..
O víkendu jsme se s Martinem vydali navštívit jeho babičku, která bydlí ve Frýdku-Místku. Odtud je to už kousíček do Ostravy, takže bylo jasné, že navštívíme ZOO. Bylo skvělé, že šla taky. :-)


ZOO musím moc pochválit. Udělali velký kus práce a je opravdu nádherná. Navíc teď v květnu tam všechno tak krásně kvete.


Přijeli jsme chytře hned na otvíračku, takže procházka byla moc fajn a bylo tam poměrně málo lidí. Některá zvířátka ještě spala. :-)


Zatím dovolená :-)

15. května 2015 v 18:00 | Helena |  Květiny
Druhý týden mateřské dovolené je za mnou a zatím je to fakt dovolená. :-) Pomalu si chystám vše potřebné, trávím slunečné dny u našich na zahradě a odpočívám. :-)
Dnes jsem vzala k našim foťák...Květiny v květnu :-)

9. května 2015 v 15:45 | Helena |  Květiny
Od začátku května jsem oficiálně na mateřské. A nestíhám. :-) Nebo spíš pořád odpočívám a pak nestíhám. :-) Od kolegyň a šéfa jsem dostala ještě jednu překrásnou kytku na rozloučení. Stále ji mám doma.


Můj poslední den v práci byl vlastně hrozně moc příjemný. Po práci jsme s holkama šly na ledovou kávu a slané palačinky, dostala jsem tuhle nádhernou kytici a pak na mě čekala kadeřnice. Večer si mě vyzvedl můj Martin a jeli jsme na výbornou večeři. Bylo to pěkné zakončení téměř 11 let v jedné firmě. Budou mně chybět, ale neuvěřitelně se těším na svoji novou roli. :-)
Je květen, tak by bylo divné, kdyby tu nebylo víc kytiček. Na balkonech už máme muškáty a letos poprvé i balkonová rajčata. Ty jsem přesadila teprve včera. Uvidím, jak budou plodit. :-)