Rozhovor na Srdci blogu Můj obchůdek na Fleru

Únor 2013

Srdíčkově...

22. února 2013 v 22:06 | Helena |  Háčkování
Před týdnem, na Valentýna, bylo i u nás doma "srdíčkově". I když tento svátek nijak zvlášť neprožíváme, našla jsem doma krásné překvapení. Můj milovaný Martin na mě doma čekal s květinkou. Amarylisem. :-)


"Romanticky" jsme povečeřeli v Ikea a v dalším obchodě pak koupili lustr do obýváku.
Víkend jsme strávili ve wellness Sv.Kateřina a užívali si hýčkání. Tento týden měl Martin promoci a tak se k srdíčkovému článku dostávám až teď.
Zelenkavý bucláček máme v kuchyni.


Háčkované prostírky potřetí

13. února 2013 v 21:27 | Helena |  Háčkování
Háčkované prostírky mají úspěch. Poslední dobou dostávám poměrně hodně mailů s prosbou o zaslání návodu. Jsem ráda, že se líbí. :-)
Pokud má zájem někdo další a nechce se vám čekat na můj mail (vím, že mně to někdy trvá), předlohu najdete na http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=8875

Tato prostírka pod karafiátky je háčkována bílou přízí a duhovou Schachenmayr - Laila Color. Byla dost drahá. Jedno klubíčko 69,-kč. Z této příze jsem dělala před časem sestře soupravu čepice + šála a něco mně zbylo. :-)


Naše zlobidlo

10. února 2013 v 12:03 | Helena |  králíček Bublinka
O naší Bublince jsem vám naposledy psala začátkem listopadu. Od té doby uteklo spousta času a z našeho malého králíčka je velká přes 1,5 kg vážící zlobivá puberťačka.
Neustále musí něco kousat, žužlat a objevovat. Jen pro představu, takto dopadlo moje pyžamo :-)


Naštěstí ji nechutná náš nový nábytek, ale vystačí si se starým křeslem a kobercem, který tak ráda rve. :-) Tajně doufáme, že se z toho období nějak prokouše a bude z ní zas ta hodná Bublinka :-) Chceme její pokoj na jaře celý opravit a vymalovat.


Jaro, kde jsi?

3. února 2013 v 21:48 | Helena |  Květiny
Dnes ráno mě probudilo sluníčko, které se dralo do naší ložnice. Za oknem se zdálo, že začíná jaro. Ale ta zima venku mě rychle vrátila zpět do reality.


Naše květinky doma se nemůžou dočkat a jedna za druhou se probouzí a vykukují na nás nové lístky a i květy! :-) Jako orchidej, kterou jsem dostala loni na Valentýna od mého miláčka. I když musím přiznat, že tato krasavice kvete už od
listopadu. :-)