Rozhovor na Srdci blogu Můj obchůdek na Fleru

Srpen 2012

Mix korálků..

26. srpna 2012 v 16:04 | Helena |  Korálky, ozdoby
A je to zase tady :-) Opět jsem vytáhla tu velkou krabici, kde mám spoustu pokladů..no tedy spíše spustu druhů korálků a k tomu potřebné komponenty.
Večer jsem si k tomu sedla a během chvilky vznikly tyto doplňky.

Náramek z paměťového drátku.. u tohoto jsem nemusela ani přemýšlet. Prostě jsem navlékala, jak mně korálek přišel pod ruku. :-)

Zpět z dovolené :-)

25. srpna 2012 v 20:19 | Helena |  Něco o mě a tak různě..

Zdravím všechny čtenáře mého blogu. Přesně před týdnem jsem se vrátila z dovolené, ale nějak jsem nestihala se "tady stavit" a pozdravit vás a hlavně poděkovat za přání ke svátku, které jsem našla v mailu i tady na blogu. Děkuji moc. Velmi mě přáníčka potěšila.

Dovolená byla úžasná a tak vám ukáži alespoň pár foteček. S Martinem jsme vyrazili autem na 14dní k mé sestře do Španělska (Roses). Bylo to úžasné..cestou zpět jsme se stavili v Bazileji, kde má Martin kamaráda. Po přespání jsme absolvovali prohlídku města "na kole". Perfektní zážitek :-))

Úžasný výhled z okna :-)

Pro nás nezvyklá úroda na zahradě. Pár jsem si jich dovezla i domů :-)

Letní hříbkobraní :-)

3. srpna 2012 v 13:23 | Helena |  Něco o mě a tak různě..
Moje milé blogerky,

letošní léto mám tak nějak rozlítané a na ruční práce nezůstává čas. Navíc nás doma nedávno zasáhla smutná událost, kdy nám umřela naše králičí slečna Jůůůlinka (www.kralicek-julinka.blog.cz).
Kromě času mně tedy chybí i chuť...ale zpět k tomu, co vám dnes chci ukázat.

Poslední víkend jsem si trošku prodloužila a s přítelem jej strávila na Slovensku kousek od obce Šoltýska (okres Poltár, západní část Stolických vrchů). Byl to maximální relax, konec světa, romantika, houbaření :-). I já, která jsem známá tím, že nikdy nic nenajdu, jsem našla spoustu hříbků! Měla jsem z toho tak velkou radost, že se tady musím pochlubit.
V sobotu odjíždím a následujích 14 dnů mně čeká zasloužená dovolená. Hned po návratu ale budu mít pro vás něco nachystaného.
Krásné léto.....