Rozhovor na Srdci blogu Můj obchůdek na Fleru

Září 2011

Muškáty

19. září 2011 v 18:00 | Helena |  Květiny
Před třemi měsící se moji rodiče odstěhovali do domečku, který spravovali a tak vládnu v našem bytě sama s Jůůůlinkou (www.kralicek-julinka.blog.cz).
Snažím se byt spravit, zrenovovat a zařídit podle mých představ. To je také důvod, proč můj blog stojí a nic se tu neděje. Moc se teď nestíhám věnovat dalším koníčkům.
Ale už mám krásnou novou kuchyň, kterou jsem si nechala vyrobit přesně na míru a tak nějak mě začalo bavit vaření. :-)
I když ještě nejsou všechny místnosti spravené a zařízené, v každé se už něco "zelená". Miluji květiny, mám jich celkem dost a strašně ráda se o ně starám. Moje mamka dávala vždy na balkon truhlíky s muškáty. Letos poprvé se o ně starám já. A starám se fakt dobře. Proto mně to nedalo a musím se trošku pochlubit, jakou krásu na balkoně mám :-) Když si vemete, jaké bylo nebo spíš nebylo letošní léto, je velký úspěch, že takto vypadají :-)

Fotila jsem je v neděli 18. září 2011 a jsem moc zvědavá, jak dlouho ještě budou dělat parádu.

Ozdobte si klíče..

17. září 2011 v 22:51 | Helena |  Korálky, ozdoby

Před časem mně přišel milý mail od Toma, který zabrousil na můj blog a zalíbily se mu korálkové přívěšky. Požádal mě, zda bych neudělala červený, bílý a modrý. Chtěl by je někomu věnovat :-)

Velmi mě potěšilo, že se moje výtvory líbí a tak jsem se s velkou radostí chtěla pustit do díla. Jenže těžce nestíhám. Už tři měsíce bydlím sama a tak spravuji byt, starám se o Jůůůlinku a vlastně i o sebe a samozřejmě spoustu času trávím v práci.

Nicméně, přívěšky jsem se zpožděním vyrobila, Tomovi poslala fotku a následně i výrobky...které se mně po čase vrátily zpět. Opsala jsem špatně adresu. Tímto se Tome ještě jednou omlouvám, přívěšky jsou znovu na cestě a tentokrát se správnou adresou. A poště díky za vrácení balíčku :-)

V anketě pod článkem můžete hlasovat, který se vám líbí. :-)

PS: ten zelený je jen pro mě :-D